Vabatahtlikest üliõpilastest abiõpetajate programm jätkub

Vabatahtlike programm koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Tallinna Ülikooliga toimub 2022. aasta lõpuni.

2021. aastal osales programmis 214 haridusasutust ning 281 Tartu Ülikooli üliõpilast, kes panustasid vabatahtlikutena kokku 3828 tundi jõudes 104 erinevasse abi vajavasse haridusasutusse. Programmi tagasiside on olnud positiivne nii üliõpilaste kui ka haridusasutuste esindajate poolt – asutused rõõmustavad abijõu üle ning vabatahtlikud on motiveeritud panustama kriisi lahendamisse.

Loe programmist lähemalt

Kaitstud doktoritööd

Helin Semilarski kaitseb doktoritööd „An assessment of biology learning and an evaluation of biology self-perceptions by upper secondary school students related to biological literacy“

01.08.2022