Praktikaasutused

 

 

Koolid

Avatud Kool
Aegviidu Kool
Emili Kool
Gaia Kool
Gustav Adolfi Gümnaasium
Haabneeme Kool
Hilariuse Kool
Järveküla Kool
Jüri Gümnaasium
Kallavere Keskkool
Kehra Gümnaasium
Keila Kool
Kose Gümnaasium
Kuusalu Keskkool
Lagedi Kool
Loo Keskkool
Maardu Gümnaasium
Maardu Põhikool
Padise Põhikool
Randvere Kool
Ristiku Põhikool
Rocca al Mare Kool
Saku Gümnaasium
Sisekaitseakadeemia
Tabasalu Gümnaasium
Tabasalu Kool
Tallinna 21. Kool
Tallinna 32. Keskkool
Tallinna Arte Gümnaasium
Tallinna Erakool Garant
Tallinna Heleni Kool
Tallinna Humanitaargümnaasium
Tallinna Inglise Kolledž
Tallinna Kadaka Põhikool
Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
Tallinna Konstantin Pätsi Vabaõhukool
Tallinna Kopli Ametikool
Tallinna Kristiine Gümnaasium
Tallinna Kunstigümnaasium
Tallinna Kuristiku Gümnaasium
Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikool
Tallinna Lasnamäe Põhikool
Tallinna Lasnamäe Gümnaasium
Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
Tallinna Mustjõe Gümnaasium
Tallinna Nõmme Põhikool
Tallinna Pae Gümnaasium
Tallinna Prantsuse Lütseum
Tallinna Reaalkool
Tallinna Saksa Gümnaasium
Tallinna Teeninduskool
Tallinna Tondi Kool
Tallinna Tööstushariduskeskus
Vanalinna Hariduskolleegium
Viimsi Gümnaasium
Viimsi Kool
Ääsmäe Põhikool

Emmaste Põhikool
Hiiumaa Gümnaasium (UUS!)
Kärdla Põhikool

Ahtme Kool
Iisaku Gümnaasium
Illuka Kool
Jõhvi Gümnaasium
Jõhvi Põhikool
Jõhvi Vene Põhikool
Kiviõli I Keskkool
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool
Kohtla-Järve Gümnaasium
Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool (uus)
Kohtla-Järve Järve Kool
Kohtla-Järve Maleva Põhikool
Kohtla-Järve Slaavi Põhikool
Kohtla-Järve Tammiku Põhikool
Kohtle-Nõmme Kool
Mäetaguse Põhikool
Narva Eesti Gümnaasium (nerg.ee)
Narva Eesti Põhikool (end. gümnaasium https://www.neg.edu.ee/)
Narva Gümnaasium (narg.ee)
Narva-Jõesuu Kool
Narva Keeltelütseum
Narva Kesklinna Kool
Narva Kreenholmi Kool
Narva Pähklimäe Kool
Narva Soldino Kool
Narva Vanalinna Põhikool
Narva Õigeusu Gümnaasium
Sillamäe Eesti Põhikool
Sillamäe Gümnaasium
Sillamäe Vanalinna Kool
Sinimäe Põhikool
Toila Gümnaasium

Avinurme Gümnaasium
Jõgevamaa Gümnaasium
Jõgeva Põhikool
Kiigemetsa Kool
Luua Metsanduskool
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
Puurmani Mõisakool (LA)
Põltsamaa Ühisgümnaasium (+ end. Adavere ja Lustivere PK)
Vaimastvere Kool
Voore Põhikool

Aravete Keskkool
Järvamaa Kutsehariduskeskus
Koeru Keskkool
Käru Põhikool (uus)
Laupa Põhikool
Paide Gümnaasium
Paide Hammerbecki Põhikool
Retla-Kabala Kool
Türi Põhikool
Türi Ühisgümnaasium
Väätsa Põhikool

Haapsalu Kutsehariduskeskus
Haapsalu Põhikool
Haapsalu Viigi Kool
Noarootsi Gümnaasium

Aseri Kool
Kadrina Keskkool
Lasila Põhikool
Näpi Kool
Rakvere Gümnaasium
Rakvere Põhikool
Rakvere Reaalgümnaasium
Rakvere Riigigümnaasium
Tapa Gümnaasium
Tapa Keelekümbluskool
Vinni-Pajusti Gümnaasium
Väike-Maarja Gümnaasium

Mooste Mõisakool
Kanepi Gümnaasium
Põlva Gümnaasium
Põlva Kool
Räpina Aianduskool

Audru Kool
Häädemeeste Keskkool
Kilingi-Nõmme Gümnaasium
Pärnu Koidula Gümnaasium
Pärnu Kuninga tänava Põhikool
Pärnu Raeküla Kool
Pärnu Rääma Põhikool
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
Pärnu Vanalinna Põhikool
Pärnu Ülejõe Põhikool
Pärnumaa Kutsehariduskeskus
Sindi Gümnaasium
Surju Kool
Tammiste Lasteaed-Algkool
Tori Põhikool (Kuni 01.09.2024)
Tõstamaa Keskkool
Vändra Gümnaasium

Alu Kool
Kohila Gümnaasium
Märjamaa Gümnaasium
Raikküla Kool
Rapla Gümnaasium
Rapla Vesiroosi Kool
Valgu Põhikool (KUNI 04.02.2024)

Kuressaare Ametikool
Kuressaare Nooruse Kool
Kuressaare Vanalinna Kool
Muhu Põhikool
Saaremaa Gümnaasium
Valjala Põhikool

Elva Gümnaasium
Ilmatsalu Põhikool
J. V. Veski nim Maarja-Magdaleena Põhikool
Juhan Liivi nim Alatskivi Kool
Kambja Ignatsi Jaagu Kool
Kammeri Kool
Kuuste Kool
Kõrveküla Põhikool
Luunja Keskkool
Lähte Ühisgümnaasium
Maarjamaa Hariduskolleegium
Melliste Kool
Nõo Põhikool
Nõo Reaalgümnaasium
Palupera Põhikool
Rõngu Keskkool
SA Tartu Rahvaülikool
Sillaotsa Kool
Tabivere Põhikool
Tartu Aleksander Puškini Kool
Tartu Annelinna Gümnaasium
Tartu Descartes'i Kool
Tartu Emajõe Kool
Tartu Erakool, TERAKE Lasteaed, HuviTERA
Tartu Forseliuse Kool
Tartu Hansa Kool
Tartu Herbert Masingu Kool
Tartu Hiie Kool
Tartu Jaan Poska Gümnaasium
Tartu Karlova Kool
Tartu Katoliku Hariduskeskus
Tartu Kesklinna Kool
Tartu Kivilinna Kool
Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium
Tartu Kristlik Põhikool
Tartu Kunstikool
Tartu Luterlik Peetri Kool MTÜ (Tartus ja Põlvas)
Tartu Maarja Kool
Tartu Mart Reiniku Kool
Tartu Pärli Kool
Tartu Raatuse Kool
Tartu Rahvusvaheline Kool ja Lasteaed
Tartu Rakenduslik Kolledž (end. Tartu Kutsehariduskeskus)
Tartu Tamme Gümnaasium
Tartu Tamme Kool
Tartu Tervishoiu Kõrgkool
Tartu Variku Kool
Tartu Veeriku Kool
Tartu Waldorfgümnaasium
Hugo Treffneri Gümnaasium
Miina Härma Gümnaasium
Konguta Kool
Nõo Reaalgümnaasium
Vara Põhikool
Võnnu Keskkool
Ülenurme Gümnaasium

Keeni Põhikool
Otepää Gümnaasium
Pühajärve Põhikool (KUNI 04.02.2024)
Tõrva Gümnaasium
Valga Gümnaasium
Valga Jaanikese Kool
Valga Priimetsa Kool
Valga Põhikool

Abja Gümnaasium
August Kitzbergi nim Gümnaasium
Heimtali Põhikool
Olustvere Põhikool
Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
Paistu Kool (KUNI 04.02.2024)
Suure-Jaani Kool
Viljandi Gümnaasium
Viljandi Kaare Kool
Viljandi Kesklinna Kool
Viljandi Kutseõppekeskus
Viljandi Paalalinna Kool (Uus - kuni 01.09.2024)
Viljandi Vaba Waldorfkool

Antsla Gümnaasium
Parksepa Keskkool (uus)
Puiga Põhikool
Vastseliina Gümnaasium
Võru Gümnaasium
Võru Järve Kool
Võru Kesklinna Kool
Võru Kreutzwaldi Kool
Võrumaa Kutsehariduskeskus
Värska Gümnaasium
Osula Põhikool (KUNI 04.02.2024)

 

 

Lasteaiad

Aegviidu Mesitaru Lasteaed
Anija valla lasteaiad (Lastetare, Lepatriinu, Mõmmila majad)
Eralasteaed Naba (kuni 01.09.2024)
Keila Lasteaed Miki
Keila Lasteaed Vikerkaar
Kiili Lasteaed
Kiiu Kiigepõnni Lasteaed
Kuusalu Lasteaed Jussike
Laitse Kirsiaia Lasteaed
Lasteaed Päikene
Lasteaed Taaramäe

Maardu Lasteaed Sipsik
Nõlvaku Lasteaed
Oru Lasteaed Mesimumm
Paldiski Lasteaed Sipsik
Peetri Lasteaed-Põhikool
Saku Lasteaed Päikesekild
Saku Lasteaed Terake
SA Püha Miikaeli Kolleegiumi Lasteaed Aiake
Tallinna Allika Lasteaed
Tallinna Asunduse Lasteaed
Tallinna Järveotsa Lasteaed
Tallinna Kadrioru Lasteaed
Tallinna Kannikese Lasteaed
Tallinna Kihnu Lasteaed
Tallinna Kiisa Lasteaed
Tallinna Kopli Lasteaed
Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikool
Tallinna Lasteaed Karikakar
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll
Tallinna Lasteaed Pallipõnn
Tallinna Lasteaed Päikene
Tallinna Lasteaed Pääsusilm
Tallinna Lasteaed Sinilill
Tallinna Lasteaed Sinilind
Tallinna Lasteaed Sipsik
Tallinna Lasteaed Südameke
Tallinna Lasteaed Õunake
Tallinna Lasteaed Vikerkaar
Tallinna Lepatriinu Lasteaed
Tallinna Männikäbi Lasteaed
Tallinna Nurmenuku Lasteaed
Tallinna Paekaare Lasteaed
Tallinna Suur-Pae Lasteaed
Tallinna Tuule Lasteaed
Tallinna Tähekese Lasteaed
Tallinna Unistuste Lasteaed
Tallinna Ümera Lasteaed
Tallinna Vormsi Lasteaed
Veskitammi Lasteaed

Iisaku Lasteaed Kurekell
Jõhvi Lasteaed (Kalevipoja, Pillerkaare, Sipsiku majad)
Kiviõli Lasteaed Kannike
Kohtla-Järve Lasteaed Aljonuška
Kohtla-Järve Lasteaed Karuke
Kohtla-Järve Lasteaed Pääsuke 
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill
Kohtla-Järve Lasteaed Tareke
Mäetaguse Lasteaed Tõruke
Narva Lasteaed Cipollino
Narva Lasteaed Käoke
Narva Lasteaed Muinasjutt
Narva Lasteaed Punamütsike
Narva Lasteaed Sädemeke
Narva Lasteaed Tareke
Sillamäe Lasteaed Jaaniussike
Narva Lasteaed Potsataja
Sillamäe Lasteaed Päikseke
Sillamäe Lasteaed Pääsupesa
Sillamäe Lasteaed Rukkilill
Voka Lasteaed Naksitrallid

Jõgeva Lasteaed Karikakar
Jõgeva Lasteaed Rohutirts
Mustvee Lasteaed 
Palamuse Lasteaed Nukitsamees
Põltsamaa Valla Lasteaed
Puurmani Mõisakool (LA)

Koeru Lasteaed Päikeseratas
PAIde Lasteaed
Türi Lasteaed

Palivere Lasteaed Piibeleht
Lääne-Nigula Lasteaiad

Kadrina Lasteaed Sipsik
Rakvere Kungla Lasteaed
Rakvere Rohuaia Lasteaed
Rakvere Triinu Lasteaed
Sõmeru Lasteaed Pääsusilm
Tapa Lasteaed Pisipõnn
Tapa Lasteaed Vikerkaar
Viru-Nigula valla lasteaed Kelluke

Põlva Põhjakaare Lasteaed (end. Põlva Lasteaed Pihlapuu + Põlva valla Lasteaed Sinilind + Põlva valla Lasteaed Tammetõru)
Põlva Lõunakaare Lasteaed (end. Põlva Lasteaed Lepatriinu)

Jänesselja Lasteaed
Häädemeeste lasteaed
Pärnu Lasteaed Mai
Pärnu Lasteaed Pöialpoiss
Pärnu Lasteaed Trall
Pärnu Raja Lasteaed
Pärnu Tammsaare Lasteaed
Pärnu Ülejõe Lasteaed
Sindi Lasteaed
Tammiste Lasteaed-Algkool
Tammiste Lasteaed-Algkool
Tori lasteaed

Märjamaa Lasteaed Pillerpall
Rapla Lasteaed Kelluke

Logopeedia/eripedagoogika praktikad:

  • Kohila valla õppeasutused (Kohila lasteaed Sipsik, Kohila lasteaed Männi, Prillimäe lasteaed Põnnipere, Sutlema lasteaed Linnupesa ja Kohila Gümnaasiumi algklassid)
  • Märjamaa valla lasteaiad
  • Rapla valla lasteaiad

Alatskivi Lasteaed
Elva Linna Lasteaed (Murumuna, Õnneseene, Peedu ja Järve õppehooned)
Ilmatsalu Lasteaed Lepatriinu
Kambja Lasteaed Mesimumm
Kõrveküla Lasteaed Päikeseratas
Lasteaed Puhhi
Lastehoid Loomelind
Lohkva Lasteaed
Luke Lasteaed Segasumma maja (Nõo LA Tõruke)
Luunja Lasteaed Midrimaa
Lähte lasteaed Kiisupere
Nõo Lasteaed Krõll
Nõo Lasteaed Tõruke
Raadi Lasteaed Ripsik
Rõngu Lasteaed Pihlakobar
Soinaste Lasteaed Laululind
Sverresson OÜ Anni Lasteaed
Tartu Erakool TERAKE Lasteaed
Tartu Karlova Lasteaed
Tartu Lasteaed Annike
Tartu Lasteaed Helika
Tartu Lasteaed Hellik
Tartu Lasteaed Kannike
Tartu Lasteaed Kelluke
Tartu Lasteaed Kivike
Tartu Lasteaed Klaabu
Tartu Lasteaed Krõll
Tartu Lasteaed Lotte
Tartu Lasteaed Meelespea
Tartu Lasteaed Mõmmik
Tartu Lasteaed Naerumaa
Tartu Lasteaed Piilupesa
Tartu Lasteaed Poku
Tartu Lasteaed Pääsupesa
Tartu Lasteaed Rõõmumaa
Tartu Lasteaed Tripsik
Tartu Luterlik Peetri Kooli Lasteaed
Tartu Maarjamõisa Lasteaed
Tõrvandi Lasteaed Rüblik (kuni 01.09.2024)
Tõravere Lasteaed Tõruke maja (Nõo Lasteaed Tõruke)
Valguta Lasteaed-Algkool
Ülenurme Lasteaed Nurmepesa

Otepää Lasteaed
Tõrva Lasteaed Mõmmik
Valga Lasteaed Buratino
Valga Lasteaed Kaseke
Valga Lasteaed Walko

Abja Lasteaed (kuni 01.09.2024)
Jaagu Lasteaed-Põhikool (SA Perekodu)
Karksi-Nuia Lasteaed
Olustvere Lasteaed Piilu
Ramsi lasteaed Taruke
Tarvastu Lasteaed
Viiratsi Lasteaed Rüblik
Viljandi Lasteaed Krõllipesa
Viljandi Kesklinna Lasteaed Midrimaa

Lusti Lasteaed
Rõuge Lasteaed
Võru Lasteaed Okasroosike
Võru Lasteaed Punamütsike
Võru Lasteaed Päkapikk
Võru Lasteaed Sõleke
Väimela Lasteaed Rukkilill

 

 

Kliinikud, nõustamiskeskused ja muud asutused

SA Ida-Tallinna Keskhaigla
Haridus- ja Noorteamet (sh Harjumaa Rajaleidja büroo ja Rajaleidja keskused üle Eesti)
Kõrva-Nina-Kurguhaiguste Kliinik SA (leping lõppenud!)
Kõne- Ja kommunikatsiooniteraapiakeskus
Logopeediakliinik
Lääne-Tallinna Keskhaigla
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla
SA Tallinna Lastehaigla
Tallinna Õppenõustamiskeskus

Hiiumaa Rajaleidja keskus

Ida-Virumaa Rajaleidja keskus Jõhvis
Ida-Virumaa Rajaleidja keskus Narvas
SA Ida-Viru Keskhaigla

Jõgevamaa Rajaleidja keskus

AS Järvamaa Haigla
Järvamaa Rajaleidja keskus

Haapsalu Hariduse Tugiteenuste Keskus
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus
Läänemaa Rajaleidja keskus

Kadrina Vallavalitsus (eripedagoogika ja logopeedia praktikad)
Lääne-Virumaa Rajaleidja keskus
Rakvere Sotsiaalkeskus

SA Maarja Küla
Põlvamaa Rajaleidja keskus

SA Pärnu Haigla
Pärnumaa Rajaleidja keskus

Saaremaa Toetava Hariduse Keskus
Saaremaa Rajaleidja keskus

Raplamaa Rajaleidja keskus
Kohila Vallavalitsus (Logopeedia/eripedagoogika praktikad valla lasteaiad ja gümnaasium)
Märjamaa valla lasteaiad (logopeedia, eripedagoogika praktikad)
Rapla valla lasteaiad (logopeedia, eripedagoogika praktikad)

Elva Perekeskus
Hariduse Tugiteenuste Keskus
ProVida Kliinik OÜ
Kõneteraapiakeskus OÜ
Kõne- ja kommunikatsiooniteraapiakeskus
Logopeedilise Teraapia Keskus Kõnekoda OÜ
SA Elva Haigla
SA Tartu Ülikooli Kliinikum
Tartumaa Rajaleidja keskus

Varajase Kaasamise Keskus OÜ
Valgamaa Rajaleidja keskus

Viljandi Haigla
Viljandi Päevakeskuse laste- ja peretööosakond
Viljandimaa Rajaleidja keskus

Rõuge Koostöökeskus
Võrumaa Rajaleidja keskus

Praktikakogukonna tänusündmus

Praktikakogukonna tänusündmus

Doktorantuur

Registreeru karjäärikonverentsile „Doktorikraadiga uutesse kõrgustesse!“