Algavad ülikooli praktika- ja karjääripäevad ning nende kõrval esimest korda inspiratsioonipäev

Täna, 19. veebruaril toimub Philosophicumis humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna praktika- ja töömess ning Physicumis Maarjavälja karjääripäev, kuhu on oodatud meditsiiniteadustest ning loodus- ja täppisteadustest huvituvad üliõpilased.

Homme, 20. veebruaril saab Tartu Ülikooli raamatukogus teoks nädala keskne üritus „Inspiratsioonipäev 2020“, kus tudengid saavad osaleda silmaringi laiendavates tasuta loengutes ja töötubades. Neid annavad Tartu Ülikooli vilistlased, kellest on saanud oma eriala silmapaistvad esindajad. Lisaks jagavad erinevad organisatsioonid teavet stipendiumite, välisõppevõimaluste, õppimise ergonoomika jt õppimist toetavate teemade kohta. Inspiratsioonipäeva korraldab tudengitiim.

Reedel, 21. veebruaril algab Delta keskuse vahetus läheduses asuvas Tartu Ülikooli spordihoones Delta karjääripäev, mida arvutiteaduse instituut peab koos matemaatika ja statistika instituudi ning majandusteaduskonnaga.

2020. aasta kevadsemestri praktika- ja karjääripäevad lõpetab 13. märtsil ühiskonnateaduste instituudi tööandjate mess.

Rohkem teavet leiab sündmuse kodulehelt careerday.ut.ee ja Facebookist.

Lisateave:  Kerstin Kingo, Tartu Ülikooli kultuurikorralduse tudeng, 528 6958, kerstin.kingo@gmail.com