30. märtsil toimub haridusteaduslik seminar Jaan Valsineri, Aleksandar Baucali ja Francesco Arcidiaconoga

30. märtsil toimub seminar Jaan Valsineri (Aalborgi Ülikool), Aleksandar Baucali (Belgradi Ülikool) ja Francesco Arcidiaconoga (University of Teacher Education BEJUNE), teemaks „Põhiprobleemid tänapäeva haridusteoorias ja -praktikas: kuidas valmistada uusi põlvkondi ette tulevikuks ning lahendada ebavõrdsust ühiskonnas“. Kõik kolm kõnelejat on Tartu Ülikooli külalisprofessorid.

Seminar toimub Tartus aadressil Jakobi 5 ruumis B148 kell 10.00 kuni 13.45. Samuti saab seminariga liituda Zoomi vahendusel.

Haridus- ja kasvatusteaduste teadlased, õppejõud ja doktorandid ning teised teemast huvitatud on teretulnud seminariga ühinema. Kohapeal osalemiseks on registreerumine suletud, veebi vahendusel ühinemiseks registreeruma ei pea.

Päevakava

10.00-11.30 Jaan Valsineri, Aleksandar Baucali ja Francesco Arcidiacono ettekanded

11.30-12.15 Lõunasöök

12.15-13.45 Arutelu esinejatega, moderaator Äli Leijen

Üritus toimub Tartu Ülikooli ASTRA projekti PER ASPERA haridus- ja kasvatusteaduste doktorikooli raames, mida toetab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

Pedagogicumi kevadine suurseminar 27.-28. märts 2024

Pedagogicumi kevadine suurseminar Kubijal 27.-28. märtsil 2023.