Autor:
Andero Kalju

Kutsume üliõpilasi vabatahtlike abiõpetajate programmi infotunnile

 

Hea õpetajakoolituse üliõpilane!


Ootame Sind neljapäeval, 6. oktoobril 2022 kell 17 Jakobi 5 toitlustusalal vabatahtlikest üliõpilastest abiõpetajate programmi infotunnile.

Programm sai alguse 2021. aasta kevadel, mil COVID-19 levik oli tinginud selle, et aeg-ajalt on osa koole, klasse või ka lasteaia rühmi sunnitud rakendama distants- või põimõpet, mis suurendab veelgi õpetajate tavapärast koormust. Kuigi suur osa õppijaid tuleb muutunud oludes kenasti toime, on ka neid, kes vajaksid enam tuge ning siin saaksid ülikoolide õpetajakoolituse üliõpilased koole ja lasteaedu aidata. Lisaks pandeemiast tingitud mõjude leevendamisele on programm mõeldud ka Ukraina sõjapõgenike toetamiseks meie haridussüsteemis. Programmist saab lähemalt lugeda meie kodulehelt.

Sündmusele on oodatud on kõik senised vabatahtlikud ja ka üliõpilased, kes on programmis osalemisest huvitatud, kuid soovivad selle kohta veel infot saada.
Programmist aktiivselt osavõtnutel on võimalus kogemusi jagada ning küsimustele vastavad ka programmi ülikoolipoolsed eestvedajad. 

Foto on dekoratiivne

Narva kolledžis tutvustati maakonna õpetajatele keeleõppevõimalusi

Värvide nimetuste harjutusketas lapse ees laual.

Vabatahtlikest üliõpilastest abiõpetajate programm