#täiendusõpe #teadus #uudis
23. augustil toimub Narva kolledžis pedagoogiline konverents, mis otsib vastust küsimusele, kas kaasava hariduse kontekstis on iga õppimisraskus koheselt erivajadus?
#sisseastumine #uudis
Õppekoha pakkumise sai 3294 kandidaati, kellel tuleb valik õppima tulemise kohta langetada hiljemalt 14. juulil.
12.07.2024
#teadus #uudis
Haridus- ja kasvatusvaldkonna doktorante, teadureid ja õppejõude kutsutakse esitama kaastöid Eesti Haridusteaduste Ajakirja erinumbrisse, mille teemavaldkond on varajane emakeele ja teise keele õpe.
10.07.2024
#õppimine #uudis
Eesti Teadusagentuur (ETAG) avas 2024. aasta üliõpilaste teadustööde riikliku konkursi.

Tartu Ülikooli Pedagogicum

Pedagogicum on vormilt Tartu Ülikooli nelja valdkonna konsortsium, mis koordineerib Tartu ülikoolis õpetajakoolitust ja haridusteadust. Pedagogicumi töös osalevad kõik neli ülikooli suurt valdkonda, kuid juhtroll on haridusteaduste instituudil.

Tutvu Pedagogicumiga lähemalt