Laste ja noortega filosofeerimine kriitilise mõtlemisoskuse arendajana

Egle Säre, Marit Laur, Sandra Grossberg, Anu Kullas, Kevin Kõiv, Anastassia Igonina, Laura-Liis Loosaar, Annetta Vohla

Arutelu juhi hoiak ja tegevused, õpetaja kui arutelu juhi pädevus esitada eesmärgipäraseid küsimusi ja kasutada sobivaid arutelu juhitimise tehnikaid. Õpetajakoolituse tudengite uurimine, mis hirmutab arutelumeetodi rakendmist õppetöös, millist tuge nad vajaksid. Õpetajate arusaamad, millistel teemadel arutelusid rakendatakse ja milist tuge nad vajaksid.

• Suuline ettekanne Riias, Catholic Gymnasium of Riga:  "Teachers as leaders", teemal ""Teachers as leaders of reasoning skill using 'Philosophy for children' approach" (22.-23. mai)
  • Suuline ettekanne konverentsil:  8th ICTEL 2019 – International Conference on Teaching, Education & Learning, (24-25 June, Lisbon)

ARETE CATALYST õppearendusprojektis (2017-2019) Supporting teachers for developping intra-personal competencies and character education at school.