Skip to main content

Praktikaasutused

 

 

Koolid

Emili kool
Gaia Kool (Tallinn)
Gustav Adolfi Gümnaasium
Haabneeme Kool
Järveküla Kool
Jüri Gümnaasium
Kehra Gümnaasium
Keila Kool
Kose Gümnaasium
Kuusalu Keskkool
Kurtna Kool
Lagedi Kool
Lasnamäe Gümnaasium
Loksa Gümnaasium
Loo Keskkool
Muraste Kool
Peetri Lasteaed-Põhikool
Pelgulinna Gümnaasium
Püha Johannese Kool
Raasiku Põhikool
Randvere Kool
Ristiku Põhikool
Rocca al Mare Kool
Saku Gümnaasium
Tabasalu Ühisgümnaasium
Tallinna 21. Kool
Tallinna 32. Keskkool
Tallinna Arte Gümnaasium
Tallinna Euroopa kool
Tallinna Heleni kool
Tallinna Humanitaargümnaasium
Tallinna Inglise Kolledž
Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
Tallinna Kunstigümnaasium
Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikool
Tallinna Muusikakeskkool
Tallinna Nõmme Põhikool
Tallinna Tondi Põhikool
Tallinna Saksa Gümnaasium
Tallinna Prantsuse Lütseum
Tallinna Reaalkool
Vanalinna Hariduskolleegium
Viimsi Gümnaasium
Viimsi Kool
Vääna Mõisakool
Kallavere Keskkool*
Lasnamäe Põhikool*
Tallinna Kadaka Põhikool*
Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium*

Emmaste Põhikool
Käina Kool
Kärdla Põhikool
Palade Põhikool

Iisaku Gümnaasium
Jõhvi Põhikool
Jõhvi Vene Põhikool
Kiviõli I Keskkool
Kohtla-Järve Järve kool
Mäetaguse Põhikool
Toila Gümnaasium
Erakool Intellekt*
Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus*
Illuka Kool*
Jõhvi Gümnaasium*
Kohtla-Järve Gümnaasium*
Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool*
Kohtla-Järve Maleva Põhikool*
Kohtla-Järve Slaavi Põhikool*
Kohtla-Järve Tammiku Põhikool*
Narva Eesti Gümnaasium*
Narva Keeltelütseum*
Narva Kesklinna Gümnaasium*
Narva Kreenholmi Gümnaasium*
Narva Pähklimäe Gümnaasium*
Narva Soldino Gümnaasium*
Narva Vanalinna Riigikool*
Narva Õigeusu Gümnaasium*
Narva-Jõesuu kool*
Sinimäe Põhikool*
Sillamäe Eesti Põhikool*
Sillamäe Gümnaasium*
Sillamäe Kannuka Kool*

Avinurme Gümnaasium
C. R. Jakobsoni nim Torma Põhikool
Jõgevamaa Gümnaasium
Jõgeva Põhikool
Kiigemetsa Kool
Laiuse Jaan Poska Põhikool
Lustivere Põhikool
Oskar Lutsu Palamuse gümnaasium
Peipsi Gümnaasium
Põltsamaa Ühisgümnaasium
Vaimastvere kool

Järva-Jaani Gümnaasium
Koeru Keskkool
Koigi Kool
Laupa Põhikool
Peetri Kool
Retla-Kabala kool
Türi Põhikool
Türi Ühisgümnaasium
Väätsa Põhikool

Haapsalu Kutsehariduskeskus
Haapsalu Linna Algkool
Haapsalu Põhikool/Haapsalu Kunstikool
Haapsalu Viigi kool
Virtsu Kool

Aseri kool
Näpi kool (endine Vaeküla Kool)
Porkuni Kool
Rakvere Põhikool
Rakvere Reaalgümnaasium
Rakvere Gümnaasium
Tamsalu Gümnaasium
Tapa Gümnaasium
Tapa Vene Põhikool
Vinni-Pajusti Gümnaasium

Audru Kool
C. R. Jakobsoni nim Torma Põhikool
Kilingi-Nõmme Gümnaasium
Paikuse Põhikool
Pärnu Koidula GümnaasiumPärnu Kuninga tänava Põhikool
Pärnu MuusikakoolPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
Pärnu Rääma PõhikoolPärnu Tammsaare Kool
Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
Pärnu Vanalinna Põhikool
Pärnu Ülejõe Põhikool
Sindi Gümnaasium
Surju Põhikool
Tori Põhikool
Vändra Gümnaasium

Kanepi Gümnaasium
Mooste Mõisakool
Põlva Gümnaasium
Põlva Kool
Põlva Roosi Kool
Saverna Põhikool
Tilsi Põhikool
Vastse-Kuuste Kool

Alu Kool
Märjamaa Gümnaasium
Raikküla Kool
Rapla Gümnaasium
Vana-Vigala Põhikool

Kallemäe Kool
Kuressaare Gümnaasium
Kuressaare Vanalinna Kool
Saaremaa Ühisgümnaasium

Elva Gümnaasium
Hugo Treffneri Gümnaasium
Ilmatsalu Põhikool
Kambja Põhikool
Kammeri Kool
Konguta Kool
Kõrveküla Kool
Kuuste Kool
Luunja Keskkool
Lähte Ühisgümnaasium
Puhja Kool
Maarjamaa Hariduskolleegium
Miina Härma Gümnaasium
Melliste Algkool-Lasteaed
Nõo Põhikool
Nõo Reaalgümnaasium
Rõngu Keskkool
Sillaotsa Kool
Tabivere Põhikool
Tartu Aleksader Puškini Kool
Tartu Annelinna Gümnaasium
Tartu Descartes'i Kool
Tartu Emajõe Kool
Tartu Erakool
Tartu Forseliuse kool
Tartu Hansa kool
Tartu Herbert Masingu Kool
Tartu Hiie Kool
Tartu Jaan Poska Gümnaasium
Tartu Karlova Kool
Tartu Katoliku Hariduskeskus
Tartu Kesklinna Kool
Tartu Kivilinna kool
Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium
Tartu Kroonuaia Kool
Tartu Kunstikool
Tartu Kutsehariduskeskus
Tartu Maarja Kool
Tartu Mart Reiniku Kool
Tartu Raatuse Kool
Tartu Rahvusvaheline Kool
Tartu Tamme Gümnaasium
Tartu Tamme Kool
Tartu Tervishoiu Kõrgkool
Tartu Variku Kool
Tartu Veeriku Kool
Tartu Waldorfgümnaasium
Valguta Lasteaed-Algkool
Võnnu Keskkool
Ülenurme Gümnaasium

Ala Põhikool
Audentese Otepää filiaal
Keeni Põhikool
Lüllemäe Põhikool
Otepää Gümnaasium
Tõrva Gümnaasium
Valga Gümnaasium
Valgamaa Kutseõppekeskus
Valga Priimetsa Kool
Valga Põhikool

August Kitzbergi nim Gümnaasium
Jaagu Lasteaed- Põhikool
Heimtali põhikool
Kalmetu Põhikool
Kõpu Põhikool
Lahmuse Kool
Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
Suure-Jaani Kool
Viljandi Gümnaasium
Viljandi Kaare Kool
Viljandi Kesklinna Kool
Viljandi Kutseõppekeskus
Viljandi Vaba Waldorfkool
Võhma Kool

Antsla Gümnaasium
Kääpa Põhikool
Mõniste Kool
Osula Põhikool
Parksepa Keskkool
Varstu Kool
Vastseliina Gümnaasium
Võru Järve Kool
Võru Kesklinna Kool
Võru Kreutzwaldi Kool
Võrumaa Kutsehariduskeskus
Väike Werrone Kool
Värska Gümnaasium

 

 

Lasteaiad

Keila lasteaed Vikerkaar
Lasteaed Päikene
Rocca al Mare Kooli Veskimöldre Lasteaed
Saku Lasteaed Päikesekild
Tallinna Kannikese Lasteaed
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll
Tallinna Lasteaed Pallipõnn
Tallinna Lasteaed Pääsusilm
Tallinna Lasteaed Sipsik
Tallinna Lasteaed Südameke
Tallinna Liivalossi Lasteaed
Tallinna Lindakivi Lasteaed
Tallinna Mardi Lasteaed
Tallinna Männikäbi Lasteaed
Tallinna Nurmenuku Lasteaed
Tallinna Vindi Lasteaed
Veskitammi Lasteaed
Õie Lasteaed
Tallinna Lasteaed Õunake
Anija Valla Lasteaiad
Kiiu Kiigepõnni Lasteaed
Maardu Lasteaed Sipsik
Oru Mesimummi Lasteaed
Tallinna Allika Lasteaed
Tallinna Asunduse Lasteaed
Tallinna Järveotsa Lasteaed
Tallinna Kadrioru Lasteaed
Tallinna Kihnu Lasteaed
Tallinna Sinilille Lasteaed
Tallinna Suur-Pae Lasteaed
Tallinna Tuule Lasteaed
Tallinna Ümera Lasteaed

Iisaku Lasteaed Kurekell
Jõhvi Lasteaiad
Kiviõli linna Lasteaed Kannike
Kohtla-Järve Lasteaed Aljonuška
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill
Kohtla-Järve Lasteaed Tareke
Maidla Kool (Lasteaed)
Narva Käokese Lasteaed
Narva Cipollino Lasteaed
Narva Pingviini Lasteaed
Narva Lasteaed Päikene
Narva Tarekese Lasteaed
Püssi Marjakese Lasteaed
Sillamäe Jaaniussikese Lasteaed
Sillamäe Päiksekese Lasteaed
Sillamäe Pääsupesa Lasteaed
Sillamäe Rukkilille Lasteaed
Voka lasteaed Naksitrallid

Jõgeva Lasteaed Karikakar
Jõgeva Lasteaed Rohutirts
Põltsamaa Lasteaed Mari
Põltsamaa Lasteaed Tõruke

Paide Lasteaed
Türi Lasteaed

Palivere lasteaed Piibeleht

Rakvere Triinu Lasteaed
Vinni Lasteaed Tõruke
Viru-Nigula Valla Lasteaed Kelluke
Väike-Maarja Lasteaed

Jänesselja Lasteaed
Kilingi-Nõmme Lasteaed Krõll
Pärnu Lasteaed Mai
Pärnu Lasteaed Pillerpall
Pärnu Tammsaare Lasteaed
Pärnu Lasteaed Pöialpoiss
Pärnu Lasteaed Trall
Pärnu Ülejõe Lasteaed
Sindi Lasteaed

Põlva Lasteaed Lepatriinu
Põlva Lasteaed Pihlapuu
Saverna Lasteaed Sipsik

Kohila Lasteaed Männi
Rapla Erilasteaed Pääsupesa

Kuressaare Ristiku Lasteaed
Kärla Lasteaed

Elva Lasteaed Murumuna
Elva Lasteaed Õnneseen
Eralasteaed Rüblik (Tartu)
Eralasteaed Terake
Ilmatsalu Lasteaed Lepatriinu
Kõrveküla Lasteaed Päikeseratas
Lasteaed Väike Pauline (Tartu)
Lasteaed Puhhi
Lohkva lasteaed
Luunja Lasteaed Midrimaa
Nõo Lasteaed Krõll
Puhja Lasteaed Pääsusilm
Raadi Lasteaed Ripsik
Lähte Lasteaed Kiisupere
Rõngu Lasteaed Pihlakobar
Tartu Lasteaed Hellik
Tartu Lasteaed Helika
Tartu Lasteaed Karoliine
Tartu Lasteaed Kelluke
Tartu Lasteaed Kivike
Tartu Lasteaed Klaabu
Tartu Lasteaed Kannike
Tartu Lasteaed Krõll
Tartu Lasteaed Lotte
Tartu Lasteaed Meelespea
Tartu Lasteaed Midrimaa
Tartu Lasteaed Naerumaa
Tartu Lasteaed Piilupesa
Tartu Lasteaed Ploomike
Tartu Lasteaed Poku
Tartu Lasteaed Pääsupesa
Tartu Lasteaed Rukkilill
Tartu Lasteaed Rõõmupesa
Tartu Lasteaed Sass
Tartu Lasteaed Tripsik (endine Triinu ja Taavi Lasteaed)
Tartu Lasteaed Väike Päike OÜ
Tartu Luterlik Peetri Kooli Lasteaed
Tartu Maarjamõisa Lasteaed
Tartu Rahvusvaheline Lasteaed
Tõravere Lasteaed Tõruke
Soinaste Lasteaed Laululind
Ülenurme lasteaed

Otepää Lasteaed
Tsirguliina Lasteaed Õnnelind
Tõrva lasteaed Tõrvalill
Valga Lasteaed Buratino
Valga lasteaed Kaseke
Valga lasteaed Walko

Karksi-Nuia Lasteaed
Olustvere Lasteaed Piilu
Ramsi lasteaed Taruke
Suure-Jaani Lasteaed
Viljandi Lasteaed Krõllipesa
Viljandi Männimäe Lasteaed

Lusti lasteaed (Antsla)
Rõuge Lasteaed
Vastseliina Lasteaed
Võru Lasteaed Okasroosike
Võru Lasteaed Päkapikk
Võru Lasteaed Sõleke
Väimela Lasteaed Rukkilill

 

 

Muud

Harjumaa Rajaleidja keskus
Ida-Tallinna Keskhaigla
Kõrva-Nina-Kurguhaiguste Kliinik SA
Logopeediakliinik (Kõneravi OÜ)
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla
SA Tallinna Lastehaigla
Tallinna Õppenõustamiskeskus

SA Narva Haigla
SA Ida-Viru keskhaigla

Jõgevamaa Rajaleidja keskus

AS Järvamaa Haigla
Järvamaa Rajaleidja keskus

Haapsalu Hariduse ja Tugiteenuste Keskus
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus

Rakvere Sotsiaalkeskus

Põlvamaa Rajaleidja keskus

Pärnumaa Rajaleidja keskus
SA Pärnu Haigla

Raplamaa Rajaleidja keskus

Kuressaare Haigla SA
Saaremaa Laste ja Perede Tugikeskus
Saaremaa Toetava Hariduse Keskus

SA Elva Haigla TM
Hariduse Tugiteenuste Keskus
Provida Kliinik OÜ
Tartumaa Rajaleidja keskus
SA Tartu Ülikooli Kliinikumi kõrvakliinik
SA Tartu Ülikooli Kliinikumi närvikliinik
SA Tartu Ülikooli Kliinikumi lastekliinik
SA Tartu Ülikooli Kliinikumi psühhiaatriakliinik, laste ja noorukite vaimse tervise keskus
Tartu Laste Turvakodu

Valgamaa Rajaleidja keskus

Viljandi Rajaleidja keskus
Viljandi Päevakeskuse laste- ja peretööosakond

Võrumaa Rajaleidja keskus

#koostöö
Üliõpilased tunnis

Eduko

Jaga
08.12.2021
#koostöö
Üliõpilased kotttoolidel

Pedagogicumi koostööpartnerid

Jaga
23.11.2021
Jaga
22.11.2021