Keemia didaktika

Heili Kasuk, Lauri Kõlamets, Joana Jõgela, Terje Raudsepp
üliõpilased Rasmus Rohtla, Piret Markson

Prof. Rachel Mamlok-Naaman (The Weizmann Institute of Science, Israel)

Kaasaegsete õppematerjalide loomine ja arendamine, keemia õpetamise metoodika põhikooli ja gümnaasiumi astmes, STEM haridus.

• Joana Jõgela. Keemia kursus põhikooliõpilastele. HAKA digiõppe kvaliteedi kevadseminar (19.05.2023).
  • Heili Kasuk. Õppimist toetavad kursused õpilastele: keemia ettevalmistuskursused. Tartu Ülikooli täiendõppepäev (18.04.2023).
  • Lauri Kõlamets, Vladislav Ivaništšev, Rachel Mamlok-Naaman, Heili Kasuk. Lower Secondary School Science Syllabus (intended curriculum) Energy Concept Learning Outcome Analysis in Estonia: based on SOLO Taxonomy. 15 European Conference on Research in Chemical Education, ECRICE 2022 Chemistry Teaching and Learning in a Global Unified World, Weizmann Institute of Science (11-13.07.2022, Rehovot/Iisrael)

Publitseeritud õppematerjalid:

• Joana Jõgela, Anneli Jõgela, Jürgen Martin Assafrei, Triin Marandi (2022). Digitaalne õppematerjal põhikooli õpilastele: Keemia ABC.

• Heili Kasuk, Joana Jõgela, Terje Raudsepp, Karmen Lust, Jaak Nerut, Jürgen Martin Assafrei, Erki Enkvist, Jörgen Metsik (2022). Digitaalne õppematerjal gümnaasiumi õpilastele: Huvitav keemia.

Pedagogicumi kevadine suurseminar 27.-28. märts 2024

Pedagogicumi kevadine suurseminar Kubijal 27.-28. märtsil 2023.